Esperal Gdańsk i Gdynia – wszywka alkoholowa

Esperal Gdańsk i GdyniaEsperal jest powszechnie stosowany w terapiach leczenia alkoholizmu. Esperal znany jest pod terminem wszywka alkoholowa. Ta potoczna nazwa jaką jest wszywka alkoholowa, powstała od sposobu aplikowania esperalu. Esperal bowiem jest aplikowany w drobnym zabiegu chirurgicznym i jest wszywany podskórnie. Esperal w postaci oferowanej przez producenta ma postać drobnych, białych tabletek. Jeżeli chodzi o skład chemiczny esperalu, to bazuje on na substancji czynnej jaką jest disulfiram. Substancja ta wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu etylowego, co w praktyce może powodować wystąpienia reakcji disulfiramowej, która wygląda jak reakcja alergiczna.

Terapia Esperalem (Wszywki alkoholowe Gdynia)

Nasza klinika w Gdańsku i Gdyni oferuje leczenie alkoholizmu przy wykorzystaniu wszywki alkoholowej. Aby zwiększyć komfort zabiegu wszycia wszywki alkoholowej w każdym z naszych gabinetów, czy to w Gdańsku czy w Gdyni oferujemy znieczulenie miejscowe. Znieczulenie miejscowe sprawia, że ból przy aplikacji wszywki  alkoholowej z esperalu jest całkowicie nie odczuwalny. Nasza klinika oferuje dwa warianty wszycia esperalu.

Esperal Standard

Do zabiegu wszycia wszywki alkoholowej wykorzystujemy klasyczne nici i szwy. W tym rozwiązaniu należy uwzględnić konieczność wizyt kontrolnych w celu zdjęcia szwów. Opcja ta jest najekonomiczniejszym rozwiązaniem w Gdyni i Gdańsku.

Esperal VIP (Esperal Gdynia)

W tym rozwiązaniu pacjentowi rankę po zabiegu wszczepienia wszywki alkoholowej, zaszywa się przy zastosowaniu kosmetycznych, samo rozpuszczalnych szwów. Wiąże się to z brakiem wizyt kontrolnych. Dodatkowo osobie uzależnionej podawany jest antybiotyk, minimalizujący wystąpienie jakiejkolwiek infekcji. Jest to opcja dla osób ceniących sobie swobodę i komfort. Sprawdź najwyższą jakość zabiegu wszycia wszywki alkoholowej z esperalu w Gdańsku i Gdyni.

Źródło:

1) https://nasz-gabinet.pl/gdansk/